Vokiečių kalbos diena

„Pelėdžiukų‘‘ grupės ugdytiniai dalyvauja Vilniaus Goethe‘s instituto projekte ,,Vokiečių kalba su kiškiu Hansu priešmokykliniame ugdyme‘‘. Rugsėjo mėnesį jie susipažino su kiškiu Hansu ir jo šeima: broliais bei seserimis. Vaikai jau  atskiria kokį daiktą paveikslėlyje turi kiekvienas šeimos narys, žino kokius kambarius turi kiškis Hansas. Kaip ir kiekvienais  metais ,,Pelėdžiukų‘‘ grupės ugdytiniai su  vokiečių kalbos mokytoja, projekto vykdytoja Lina Juškevičiene, šventė vokiečių kalbos dieną grupėje. Nuo 2016 metų rengiamų Vokiečių kalbos dienų tikslas – atkreipti dėmesį į vokiečių kalbos vaidmenį švietime, kultūroje, versle ir kitose gyvenimo srityse – šiemet pasipildė  tvarumo, ekologiškumo idėjomis. Vaikai  susipažinę su vokiečių tautos vėliavos spalvomis, iš medžių ir krūmų lapų pagamino vokišką vėliavą.  Po veiklos vaikai buvo apdovanoti  Goethe‘s instituto ženkliukais su vokišku žodeliu.  Džiaugiamės šia švente, kiškiu Hansu ir vokiečių kalba!

2020 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“