Bendradarbiavimas STEAM ugdymo srityje

Spalio mėnesį Šiaulių lopšelio darželio „Ežerėlis“ direktorė Rita Daubarienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių lopšelio – darželio „Žirniukas“ direktore. Sutartis pasirašyta siekiant bendradarbiavimo STEAM ugdymo srityje.

Sausio mėnesį lopšelio – darželio „Ežerėlis“ auklėtoja Rūta, per zoom susitikimą nuotoliniu būdu demonstravo Šiaulių lopšelio – darželio „Žirniukas“ auklėtojai, kaip pasigaminti daugkartinius vamzdelius iš popieriaus, pasidalino savo patirtimi panaudojant šiuos vamzdelius organizuojant STEAM veiklas, parodė konstravimo pavyzdžių.

Vasario mėnesį, auklėtoja Kristina per zoom susitikimą, nuotoliniu būdu, aulėtojai Rūtai parodė lopšelio – darželio „Žirniukas“ STEAM laboratoriją, papasakojo kokių turi priemonių STEAM veikloms.

Abi auklėtojos numatė ir tolimesnius bendradarbiavimo etapus. Pasibaigus karantinui „Žirniuko“ darželis pakvies „Ežerėlio“ vaikus gyvai aplankyti jų STEAM laboratoriją, o gegužės mėnesį abu lopšeliai – darželiai organizuos bendrą „STEAM atradimų savaitę“.

sutartis

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems