Edukacija apie plaukus, jų struktūrą, skirtumus, priežiūrą

„Varpelių“ grupės vaikai apsilankė Šiaulių „Jaunųjų technikų centre“. Čia jų laukė įdomi edukacija apie plaukus, jų struktūrą, skirtumus, priežiūrą. Vaikai sužinojo, kad plaukai gali būti įvairių spalvų.

O tuo įsitikinti jie turėjo galimybę, naudojant išmanųjį mikroskopą. Vaikai tyrinėjo centro vadovo Romano barzdą ir pamatė, kad joje yra juodų, rudų ir žilų plaukų. Vaikai tyrinėjo ir savo plaukus, įvairius randus ant kūno, odą, rūbus.

Ugdytiniai žino, kad norint, jog jų plaukai būtų gražūs, juos reikia plauti su šampūnu. Pati įdomiausia ir smagiausia veiklos dalis buvo šampūno gaminimas.

Vaikai turėjo galimybę ne tik pauostyti įvairiausių kvapų, bet ir sužinojo, kad pagrindinė šampūno dalis yra putoklis. Taip pat kokios medžiagos, įvairūs aliejai yra naudingi plaukams.

Gamindami šampūną vaikai galėjo rinktis iš įvairių kvapų ekstraktų: bananų, braškių, mėtų, alyvų, apelsinų, karamelės. Išsirinkę labiausiai patikusį kvapą, jį įlašino į putoklį.

Viso proceso metu vaikai buvo labai susidomėję, nekantriai laukė rezultato. O rezultatas pavyko puikus. Vaikai pasigamino savo unikalų, nuostabiai kvepiantį šampūną, kurį susipylė į buteliukus ir parsinešė namo.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems