eTwinning projektas „Ritmingos Šv. Velykos su STEAM“

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“ kovo-balandžio mėnesiais organizuoja ir vykdo etwinning projektą „Ritmingos Šv. Velykos su STEAM“. Projekto tikslas – pasitelkiant STEAM ugdymo metodą ir integruojant Šv. Velykų akcentus,  ugdyti vaikų estetinio suvokimo, meninės raiškos, kritinio mąstymo, problemų sprendimo, bendradarbiavimo, emocijų suvokimo ir raiškos ir inžinerinius gebėjimus. Labai džiaugiamės projekto sėkme ir dalyvių išradingumu.

Projektas išaugo ir į respublikinį projektą, kurio pabaigą paminėsime dalyvaudami Šiaulių miesto kultūros centro organizuojamame Šv. Velykų koncerte Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštėje 2022 m. balandžio 24 d. 

Šiuo metu prie projekto prisijungė per 60 dalyvių iš visos Lietuvos, kurie kartu kuria mušamuosius perkusinius instrumentus, kartu muzikuoja, dalijasi gerąja patirtimi.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2023 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems