eTwinning projektas ,,Spalvotos savaitės dienos“

Auklėtoja Vitalija Norkienė ir logopedė Eglė Kovėrienė su „Smalsučių“ grupės vaikais kovo – balandžio mėnesiais vykdė eTwinning projektą „Spalvotos savaitės dienos“. Projekto tikslas – bendradarbiaujant logopedei ir grupės auklėtojai, plėtoti vaikų laiko suvokimo gebėjimus, gilinti žinias apie savaitės dienas, jų eiliškumą.

Į projekto įgyvendinimą įsitraukė 22 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, kurie su savo ugdytiniais žaismingai įgyvendino pasiūlytas veiklas. Vaikų patirtinis ugdymas buvo vienas iš prioritetinio projekto įgyvendinimo krypčių.

Išbandydami išmaniąsias technologijas, žaisdami, atrasdami ir bandydami, klausydami ir diskutuodami, projekto „Spalvotos savaitės dienos“ metu vaikai ugdėsi suvokimą apie laiką, savaitės dienas, mokėsi taisyklingai vartoti laiko terminus.

Kiekvienos savaitės dienos simboliais buvo pasirinktos spalvos, kurios vaikams padėjo lavinti vaizduotę, mąstymą, atmintį ir kalbą. Projekto metu mažieji suprato, kad savaitės dienos yra tikrai „spalvotos“, tikrai įdomios ir, be abejo, septynios.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2022 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems