EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ 2021

Rugsėjo 16-22d. lopšelio – darželio ugdytiniai aktyviai įsitraukė į Europos judumo savaitę. Šios savaitės nuostatos ,,Judėk tvariai. Išlik sveikas“ tapo daugelio ugdytinių šūkiu. Pirmą savaitės dieną vaikai prisiminė, kad labai svarbu kalbėti apie kylančias emocijas ir jausmus, juos atpažinti, įvardinti ir tinkamai reikšti, valdyti.

Antrąją savaitės dieną vaikai leidosi į žygį po Šiaulius. Aplankė centrinį miesto parką, aikštę. Vaikai prisiminė, kaip saugiai elgtis gatvėje. Trečiąją dieną vaikai aktyviai judėjo darželio teritorijoje: žaidė judriuosius žaidimus, lenktyniavo estafetėse.

Ketvirtadienio rytą dauguma tėvelių su vaikais atvyko į darželį dviračiais, paspirtukais, pėsčiomis, nes skelbėme „Dieną be automobilio“. Jos metu vaikai lenktyniavo aplinkai draugiškomis priemonėmis, aiškinosi, kas teršia aplinką, kokią naudą organizmui teikia aktyvus judėjimas

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2022 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems