Finalinis respublikinio ugdymo įstaigų mokytojų ir vaikų projekto „Ritmingos Šv. Velykos su STEAM“ muzikinis pasirodymas „Vaikų Velykėlėse“

Balandžio 24 d. 13–16 val. Prisikėlimo aikštėje vyko Vaikų Velykėlės. Šventės metu vyko koncertas, žaidimai, edukacinės dirbtuvės. Koncerto metu nuskambėjo paskutiniai respublikinio projekto „Ritmingos Šv. Velykos su STEAM“ muzikos akordai.

Vaikučiai savo pagamintais perkusiniais instrumentais grojo kartu su Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos grupe „Ritmas kitaip“. Dėkojame jiems už stiprų muzikinį užnugarį ir palaikymą. Oras nelepino, tačiau mes pasirodėme puikiai. Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių kultūros centrui už galimybę sudalyvauti koncerte.

Dėkojame ir projekto dalyviams, nepabūgusiems lietaus ir atvykusiems su mumis kartu pagroti. Ačiū sakome ir tėveliams, kurie paruošė vaikučius šiai reikšmingai dienai.