Išvyką į Šiaulių jaunųjų technikų centrą

„Smalsučių“ grupės vaikai apsilankė Šiaulių jaunųjų technikų centre, kuriame jų laukė užsiėmimas „Smagioji robotika“ LEGO kūrybinėje laboratorijoje.

Vaikai buvo supažindinti su pačia svarbiausia ir esmine užsiėmimo taisykle – su LEGO statyti galima BET KĄ. Svarbiausia yra vaizduotė, tad viską, ką mes įsivaizduojame galime sukurti su LEGO konstruktoriais. Pirmoji užduotis buvo – iš LEGO konstruktoriaus kaladėlių pastatyti tobulą darželį.

Vaikai pasiskirstę į tris komandas pastatė tris statinius: pirmosios grupės tobulas darželis buvo su baseinu, kuriame galėtų ir žiemą ir vasarą maudytis vaikai, antrosios grupės – su pramogų parku, o trečiosios grupės – su daug medžių, ant kurių pakabinta daug įvairių sūpynių.

Antroji užsiėmimo užduotis buvo pastatyti statinį, kuris butų panašus į tiltą, o trečioji užduotis pastatyti kuo didesnį ir aukštesnį bokštą. Visiems vaikams labai patiko „Smagiosios robotikos“ užsiėmimas, kurio metu jie galėjo savo fantaziją reikšti realybėje ir ugdė savo individualumą, kūrybiškumą, tyrinėjimo ir kritinio mąstymo gebėjimus. 

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems