Patikslinta informacija dėl Rugsėjo 1-osios

Atsižvelgus į Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. rugpjūčio   27 d. pateiktas rekomendacijas ,,Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių mokyklose Mokslo ir žinių dieną – rugsėjo 1-ąją“, pranešame, kad numatytas šventinis rytmetys neįvyks. Šventinis rytmetys vyks grupėse be tėvelių, todėl tėvelių prašome palydėti vaikus į darželį,  išskyrus naujai priimamų vaikų tėvelius, kuriems bus sudaryta galimybė saugiai pabūti su vaiku. Primename,   kad į Darželį negali atvykti asmenys, jei turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudi, kosi, sloguoja), turi kitų užkrečiamų ligų požymių, karščiuoja (kai temperatūra 37,3 ir daugiau). Iki susitikimo.
Direktorė Rita

 

 

Laukiame sugrįžtant į Darželį po vasaros atostogų. 9 val. lauko kiemelyje mažuosius ežeriukus pasitiks Peliukas Mikė ir Pelytė Mini.
Atsižvelgiant į esamą epidemiologinę situaciją, prašome tėvelių palydėti vaikus į šventinį rytmetį, išskyrus naujai priimamų vaikų tėvelius, kurie kartu su vaikais laukiami Darželio kiemelyje.  
Primename, kad visi suaugusieji Darželyje turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones: veido kaukes, respiratorius ar kt. Prašome laikytis rekomenduojamų atstumų, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Taip pat primename, kad į Darželį negali atvykti asmenys, jei turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudi, kosi, sloguoja), turi kitų užkrečiamų ligų požymių, karščiuoja (kai temperatūra 37,3 ir daugiau). Iki susitikimo.

Direktorė Rita

 

 

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems