Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16 – oji – ypatinga šventė mums, lietuviams. Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis. Todėl visa darželio bendruomenė įvairiomis veiklomis paminėjo šią svarbią dieną.

Besiruošdami šiai šventei, papuošėme lopšelio – darželio aplinką trispalviais akcentais. Grupėse vyko įvairios veiklos: buvo kalbama apie artimiausią aplinką, gimtuosius Šiaulius, įžymias Lietuvos vietas.

Patraukliomis priemonėmis, panaudodamos veiklose STEAM bandymus, auklėtojos su mūsų mažaisiais lietuvaičiais kūrė trispalves, statė tvirtoves Lietuvai, išreikšdami meilę savo šaliai gamino trispalves širdeles ir gėles.

Visi džiaugėsi, kaip smagu gyventi laisvoje šalyje – Lietuvoje.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems