Logopedo ir auklėtojos bendradarbiavimo Kalbos ugdymo projektas ,,Spalvotos savaitės dienos“

Gruodžio mėnesį „Smalsučių“ grupės vaikai dalyvavo kalbos ugdymo projekte „Spalvotos savaitės dienos“. Projekto tikslas – bendradarbiaujant logopedei ir grupės auklėtojai, plėtoti vaikų laiko suvokimo gebėjimus, gilinti žinias apie savaites dienas, jų eiliškumą.

Išbandydami išmaniąsias technologijas, žaisdami, atrasdami ir bandydami, klausydami ir diskutuodami, projekto „Spalvotos savaitės dienos“ metu vaikai ugdėsi suvokimą apie laiką, savaitės dienas, mokėsi taisyklingai vartoti laiko terminus.

Vaikams buvo suteikta galimybė tyrinėti, lavintis kalbinius gebėjimus. Laiko negalima nei paragauti, nei išgirsti, nei pamatyti. Dėl šių dalykų ir savybių ikimokyklinio amžiaus vaikui suprasti laiką yra labai sudėtinga ir painu.

Todėl vaikų patirtinis ugdymas buvo vienas iš prioritetinio projekto įgyvendinimo krypčių. Kiekvienos savaitės dienos simboliais buvo pasirinktos spalvos, kurios vaikams padėjo lavinti vaizduotę, mąstymą, atmintį ir kalbą. Vaikai suprato, kad savaitės dienos yra tikrai „spalvotos“, tikrai įdomios ir, be abejo, septynios.

Projekto organizatorės „Smalsučių“ grupės auklėtoja Vitalija ir logopedė Eglė.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2022 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems