Lopšelio-darželio bendruomenės projekto „Pasakas seku, be baimės gyvenu“ kūrybinių darbų paroda „Kalbančios pasakos“

Baimė – tai viena pagrindinių vaikams ir suaugusiems būdingų emocijų. Bijoti – normalu, tačiau kartais nutinka taip, kad baimė ir nerimas pradeda trukdyti kasdienėje veikloje, buityje. Tai įvyksta, kai jausmai tampa pernelyg stiprūs.

Nuo vasario 1 dienos pradėtas įgyvendinti lopšelio-darželio bendruomenės projektas „Pasakas seku, be baimės gyvenu“, kurio metu bendruomenės nariai kūrė terapines pasakas, siekiant atliepti vaiko baimę ar kitą sudėtingą patirtį, situaciją ir padėti su šia baime susitvarkyti, ją įveikti.

Tėvai, pedagogai kartu su vaikais aiškinosi, kokius patiria jausmus baimės ar problemos situacijoje, kūrė pasakas ir jas sekė veiklų metu ar namuose. Kovo 10 d., Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, „Šaltinėlio“ filiale atidaryta bendruomenės projekto „Pasakas seku, be baimės gyvenu“ sukurtų terapinių pasakų ir kūrybinių darbų paroda „Kalbančios pasakos“.

Paroda vyks iki 2023 m. kovo 31 d. Dėkojame bendruomenei už nuostabius darbus ir kviečiame visus apsilankyti bibliotekoje.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2023 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems