NUOTOLINIO VAIZDO PROTŲ MŪŠIS „LAISVĖS SPALVOS“ KOVO 11 – ĄJAI PAMINĖTI

(l/d „Ežerėlis“ ir l/d ,,Pupų Pėdas“ grupės ugdytiniai)

Kovo 10 d. dalyvavome nuotoliniame vaizdo rytmetyje tarp ikimokyklinių įstaigų „Laisvės spalvos“. Virtualiame rytmetyje dalyvavo Šiaulių miesto l/d Ežerėlio ,,Nykštukų“ gr. ir l/d “Pupų pėdas“ “Boružėlės” gr. ugdytiniai ir pedagogai. Ugdytiniai buvo pasipuošę savo padarytomis Lietuvos trispalvės apyrankėmis.

Rytmetys Zoom platformoje prasidėjo kartu giedant Lietuvos respublikos himną. Vaikams tai buvo pirmoji nuotolinė viktorina, kurios vaikai labai laukė ir aktyviai joje dalyvavo.

Grupių auklėtojos O. Giedrimaitė ir R. Kušleikienė prisistatė kiekvieną grupę. Ikimokyklinukai savo žinias apie Lietuvą įtvirtino aktyviai dalyvaudami viktorinoje “Protų mūšis” bei atsakydami į auklėtojų pateiktus klausymus apie Lietuvą.

Visi kartu padainavome vienybės dainą “Nupiešiu saulę”. Ugdytiniai sudalyvavo “Minčių lietuje” kas yra laisvė? Šventinio rytmečio pabaigoje vaikai atliko Steam veiklą: iš krepinio popieriaus dėliojo Lietuvos trispalvę uždėdami rankšluostinio popieriaus lapą ir vandens purkštuvu apipurkšdami išgavo Lietuvos trispavę.

Ugdytiniai prisiminė, kokios yra spalvos Lietuvos vėliava, jos spalvų eiliškumą, bei ką reiškia kiekviena spalva? Raudona – už laisvę pralietas kraujas, drąsa. Žalia – Lietuvos miškai ir pievos, gamtos grožis. Geltona – saulė, šviesa, gerovė.

Vaikai buvo labia žingeidūs ir drąsūs. Prieš viktoriną grupės ugdytinė Kotryna paklausė ar drąsiai sakyti atsakymus

Visi grupės ugdytiniai atsakė Taip! Viktorinos dėka įgijome patirties kaip galima paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną bendradarbiaujant su kitos įstaigos bendraamžiais Zoom platformoje.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems