Nuotolinis STEAM seminaras

Lapkričio mėnesį Jaunųjų technikų centro direktoriaus pavaduotojas Roman Šarpanov organizavo lopšelio-darželio pedagogams nuotolinį seminarą “Kaip žaidimą paversti edukacija panaudojant Lego kaladėles”.

Seminare pedagogai susipažino su praktinės veiklos mokymosi priemone „Šešios kaladėlės“, su kuriomis veikiant vaikai gali treniruoti savo atmintį, motoriką, kūrybiškumą, komunikacinius bei kritinio mąstymo gebėjimus.

Seminaro metu pedagogai atliko praktines STEAM užduotis su Lego rinkinukais ir sužinojo kaip praturtinti vaikų ugdymąsi praktinėmis užduotimis, sukurtomis pagal unikalią  LEGO® Education metodiką ypač tinkančią STEM, programavimo, gamtos mokslų, smagiųjų dirbtuvių bei emocinių gebėjimų vystymui.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems