Projektas „Kūrybinė STEAM savaitė darželyje“

Lopšelio – darželio ,,Ežerėlis“ auklėtojos Rūta, Odeta, Eivyda ir Aušra spalio-gruodžio mėnesiais inicijavo ir organizavo respublikinį projektą ,,Kūrybinė STEAM savaitė darželyje“.

Projekto tikslas – kūrybiškai, aktyviai veikiant su turimomis inovatyviomis priemonėmis nuosekliai ir sistemingai įgyvendinti STEAM idėjas kasdieninėje ugdymo(si) veikloje.

Respublikiniame projekte dalyvavo 18 ikimokyklinių įstaigų pedagogų ir jų ugdytinių. Dalyvių atsiųstos nuotraukos rodo, kad STEAM veiklos buvo organizuojamos įvairiose erdvėse: lauke, salėje, grupėje ir buvo naudojamos pačios įvairiausios priemonės bei medžiagos.

Projekto dalyvių veiklos atspindi visas STEAM sritis: gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką. Dėkojame visiems projekto dalyviams už įdomias idėjas!!!