Projektas „Muzikinės STEAM idėjos priešmokykliniame amžiuje“

Mūsų įstaiga šiais metais dalyvauja projekte „Muzikinės STEAM idėjos priešmokykliniame amžiuje“. Šio projekto organizatoriai ir iniciatoriai – Klaipėdos Valstybinės kolegijos lektorių ir docentų komanda. Projekto tikslas – gilinti KVK IPP studentų žinias apie STEAM metodo taikymą meninėje veikloje, diskutuoti apie muzikinio STEAM galimybes ir kūrybišką pritaikymą praktikoje.

Rengti, planuoti ir leidykloje išleisti metodinį leidinį „STEAM ugdymo metodika ir jos realizavimas priešmokyklinio ugdymo muzikinėse veiklose“. Vykdyti projekto sklaidą, pristatyti leidinį mokytojų kvalifikacijos kėlimo renginiuose.

Lopšelio-darželio „Ežerėlis“ meninio ugdymo mokytoja Rita Banė kūrė įvairų STEAM muzikinių veiklų ugdymo turinį, planavo ir kartu su priešmokyklinio amžiaus grupių pedagogais įgyvendino veiklas, kurios papildys projekto leidinį. Knygą numatoma išleisti 2023 m.