Projektas „Padovanok draugui atviruką“

Auklėtoja Simona inicijavo trijų grupių Kalėdinį projektą „Padovanok draugui atviruką“. Projekto tikslas – sukurti tikrą šventinį stebuklą – originalų autorinį darbelį – atviruką, kuriuo kiekvienas dalyvis prisidėtų prie džiugių Šv. Kalėdų laukimo.

Vaikai karantino laikotarpiu visai nebendrauja su kitų grupių vaikais, o šiuolaikinės technologijos apskritai keičia žmonių bendravimą – užuot ranka parašius laišką, sukūrus atviruką, renkamės paprastesnį būdą – siunčiame elektroninį laišką ar žinutę.

Tiesioginio bendravimo, į kurį reikėtų investuoti emocijų, rūpesčio, šilumos vis mažėja, o rankomis pagamintas vaiko kalėdinis atvirukas – šilčiausia jausmų išraiška. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventinės nuotaikos sukūrimo.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems