Respublikinė ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų mokytojų kūrybinių darbų paroda „Skėčių dirbtuvės“

Kai ieškome ir kuriame, atrandame naujus dalykus. Tiek vaikai, tiek pedagogai taikydami ir išbandydami STEAM patyriminį ugdymo metodą turi galimybę prie paprastų, kasdienių situacijų prieiti netradiciniais metodais, būdais, kurie ugdo kritinį mąstymą.

O eksperimentuodami sužino tai, kas padeda išspręsti problemas kasdienybėje. Šiaulių lopšelio-darželio „Ežerėlis“ organizuota respublikinė ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų kūrybinių darbų paroda „Skėčių dirbtuvės“ kvietė visus kurti skėčius netradiciniais metodais.

Džiaugiamės visų dalyvių išradingumu, dėkojame visiems dalyvavusiems ir dalinamės puikiais darbais.