Respublikinio projekto „Žaidimai moko“ veikla

 „Bitučių“ grupės vaikai su auklėtoja Rita, logopede Egle ir socialine pedagoge Justina dalyvavo kūrybingoje ir žaismingoje žaidimų popietėje „Trumpi žaidimai“. Veiklų metu vieni vaikai dėliojo nuosekliai spalvotas kaladėles aukštyn, kiti tyrinėjo raides ir stengėsi nesuklysti „puošdami“ sraigę, treti margino kirmėlytes besikartojančiomis spalvomis, o mergaitės grupę papuošė suvenyrais „Zebriukas“. Pasiūlytos veiklos vaikus paskatino susikaupti, mąstyti, bendradarbiauti vieni su kitais, džiaugtis gautais rezultatais. Dar ne visos veiklų idėjos išbandytos. Vaikų laukia nauji įdomūs žaidimai ir išbandymai.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems