Respublikinis projektas „Pajudėkime kitaip“

Šiaulių lopšelio – darželio „Ežerėlis“ auklėtojos Rūta Gedvilienė ir Vitalija Norkienė, bei visuomenės sveikatos specialistė Lolita Jurgutavičienė, norėdamos paskatinti ugdyti įprotį sportuoti su inovatyviomis priemonėmis, formuoti pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną, stiprinti vaikų fizinę sveikatą inicijavo respublikinį ikimokyklinių įstaigų projektą „Pajudėkime kitaip“.

Projekto tikslas – ugdyti įprotį sportuoti su inovatyviomis priemonėmis, formuoti pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną, skatinti garbingo varžymosi idėją. Stiprinti vaikų fizinę sveikatą, naudojant inovatyvias, netradicines priemones.

Projektą įgyvendino 97 ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų : Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Druskininkų, Tauragės, Pasvalio, Telšių, Kelmės, Trakų, Šilalės, Šilutės, Utenos, Marijampolės, Mažeikių, Radviliškio, Raseinių, Pakruojo, Kupiškio, Alytaus, Širvintų. Išradingi pedagogai sugalvojo įvairių veiklų, panaudodami netradicines priemones: estafetės ir žaidimai sniege, šokinėjimas per dėžes, ledo ritulys panaudojant spalvotus kamuolius ir šepečius, kankorėžių mėtymas į kibirėlius, ,,šokiai su kėdėmis“, ,,pagalvėlių mūšis“ , ,,batų gyvatėlė“ ir daugybė kitų įvairių būdų. Dėkojame respublikinio projekto dalyviams!

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems