Savivalda

LOPŠELIO-DARŽELIO „EŽERĖLIS“ TARYBA
Pirmininkė
–Eivyda Kučinskienė, auklėtoja, deleguota pedagogų
Sekretorė – Regina Kryževičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, deleguota vadovo
Nariai: 
– Rita Urbonienė, auklėtoja, deleguota pedagogų,
– Ruslanas Muravskis, deleguotas pedagogų,
– Indrė Gajauskė, deleguota tėvų atstovė,
– Edita Saimininkė,  deleguota tėvų,
– Nelda Dvarvytytė, deleguota tėvų,
– Rimvydas Kazlauskas, deleguotas tėvų,
– Aivydas Jankauskas, deleguotas tėvų.

PEDAGOGŲ TARYBA
Pirmininkė – Rita Daubarienė, direktorė
Nariai:
– Regina Kryževičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
– Audronė Buškuvienė, auklėtoja,
– Aušra Ignatavičienė, auklėtoja,
– Nijolė Jarušienė, auklėtoja,
– Eivyda Kučinskienė, auklėtoja,
– Odeta Kadauskienė, auklėtoja,
– Raimonda Jašmontienė, auklėtoja,
– Simona Vileikienė, auklėtoja,
– Rita Urbonienė, auklėtoja,
– Almina Viesulienė, auklėtoja,
– Laura Zinkevičienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja,
– Kristina Sorokaitė, auklėtoja,
– Rasa Mickuvienė, auklėtoja,
– Ruslanas Muravskis, auklėtojas,
– Eglė Kovėrienė, logopedė,
– Diana Grigalienė, neformaliojo ugdymo mokytoja,
– Lolita Jurgutavičienė, visuomenės sveikatos  specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

DARBO  TARYBA
Pirmininkė
– Ruslanas Muravskis
Nariai:
– Aušra Ignatavičienė, auklėtoja,
– Simona Vileikienė, auklėtoja.

GRUPIŲ TĖVŲ KOMITETAI
„Nežiniukų“ grupė
Pirmininkas
– Liudas Nekrošius
Nariai: Malik Agamalijev, Jurgita Lidžienė
„Boružiukų“ grupė
Pirmininkė
– Živilė Zatanaikina
Nariai: Tomas Katkus, Kristina Vaičekauskienė
„Bitučių“ grupė
Pirmininkė
– Jolita Krūmienė
Nariai: Eglė Kazlauskienė, Justina Jemeljanovė, Saulė Adomavičiūtė
„Smalsučių“ grupė
Pirmininkė
– Ernesta Ručinskienė
Nariai: Rimvydas Kazlauskas, Ilona Semionovienė, Aida Girnienė
„Žirniukų“ grupė
Pirmininkė
– Brigita Gilienė
Nariai: Nelda Dvarvytytė, Agnė Karinauskienė
„Pelėdžiukų“ grupė
Pirmininkė
– Ina Murnikova
Nariai: Audronė Bartkuvienė, Jurgita Ligeikienė, Indrė Gajauskė, Viktoras Petrovas
„Nykštukų“ grupė
Pirmininkė
– Ela Jankauskienė
Nariai: Erika Kazlauskienė, Audronė Bartkuvienė, Karolina Kantauskienė
„Varpelių“ grupė
Pirmininkė
– Dalia Daujotė
Nariai: Kristina Lickan, Andželika Raponavičiūtė
„Drugelių“ grupė
Pirmininkė –
Vaida Norvaišienė
Nariai: Arnas Šukutis, Eglė Šernaitė, Vaida Matulaitienė

 

Informacija atnaujinta — 2020/01/13 | << ATGAL

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2020 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems