Savivalda

LOPŠELIO-DARŽELIO „EŽERĖLIS“ TARYBA

Pirmininkas– Liudas Nekrošius, tėvų atstovas

Sekretorė – Aušra Ignatavičienė, auklėtoja, pedagogų atstovė

Nariai:
– Eivyda Kūčinskienė, auklėtoja, pedagogų atstovė,
– Ruslanas Muravskis, pedagogų atstovas,
– Indrė Gajauskė, tėvų atstovė,
– Ieva Skurichinienė, tėvų atstovė,
– Raminta Rudauskaitė, tėvų atstovė,
– Lidija Fabijanskienė, ūkio dalies vedėja, deleguota vadovo,
– Aivydas Jankauskas, tėvų atstovas,
– Bela Jokūbaitienė, S. Šalkauskio gimnazijos socialinė pedagogė, deleguota vadovo.

PEDAGOGŲ TARYBA

Pirmininkė – Rita Daubarienė, direktorė

Nariai:
– Audronė Buškuvienė, auklėtoja,
– Aušra Ignatavičienė, auklėtoja,
– Nijolė Jarušienė, auklėtoja,
– Eivyda Kučinskienė, auklėtoja,
– Odeta Giedrimaitė, auklėtoja,
– Raimonda Jašmontienė, auklėtoja,
– Simona Vileikienė, auklėtoja,
– Rita Urbonienė, auklėtoja,
– Almina Viesulienė, auklėtoja,
– Monika Kiudulienė, auklėtoja,
– Rūta Gedvilienė, auklėtoja,
– Vitalija Norkienė, auklėtoja,
– Rasa Mickuvienė, auklėtoja,
– Ruslanas Muravskis, auklėtojas,
– Eglė Kovėrienė, logopedė,
– Lina Juškevičienė, neformaliojo ugdymo mokytoja,
– Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė, socialinė pedagogė,
– Lolita Jurgutavičienė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

DARBO  TARYBA

Pirmininkas – Ruslanas Muravskis

Nariai:
– Aušra Ignatavičienė, auklėtoja,
– Simona Vileikienė, auklėtoja.

GRUPIŲ TĖVŲ KOMITETAI

„Nežiniukų“ grupė
Pirmininkė – Ieva Skurichinienė
Nariai: Kornelija Lideikaitytė, Fausta Šimkevičienė

„Boružiukų“ grupė
Pirmininkė – Raminta Rudauskaitė
Nariai: Dovilė Kirdeikytė, Lina Jokūbaitienė

„Bitučių“ grupė
Pirmininkė – Dovilė Marcinkienė
Nariai: Kristina Rimkuvienė, Jūratė Prascevičienė, Agnė Žalandauskienė, Kęstutis Kurušinas

„Smalsučių“ grupė
Pirmininkė – Evija Nekrošė
Nariai: Evelina Sidaraitė

„Žirniukų“ grupė
Pirmininkė – Brigita Gilienė
Nariai: Nelda Dvarvytytė, Agnė Karinauskienė

„Pelėdžiukų“ grupė
Pirmininkė – Indrė Gajauskė
Nariai: Ina Murnikova, Vaida Norvaišienė

„Nykštukų“ grupė
Pirmininkė – Laima Gasperavičienė
Nariai: Raimonda Budraitienė, Judita Šimaitytė

„Varpelių“ grupė
Pirmininkė – Indrė Jakienė
Nariai: Justė Daunorienė, Vaida Matulaitienė

„Drugelių“ grupė
Pirmininkė – Simona Taunienė
Nariai: Kristina Medelienė, Vaida Matulaitienė

Informacija atnaujinta — 2021/04/19 | << ATGAL

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems