„SMALSUČIŲ“ IŠVYKA Į ŠIAULIŲ LOPŠELĮ – DARŽELĮ „ŽIRNIUKAS“

Ugdytiniai keliavo miesto autobusu į Šiaulių lopšelį – darželį „Žirniukas“ ir ten apsilankė „STEAM atradimų laboratorijoje“. Vaikai prisiminė, kokios yra pagrindinės spalvos (raudona, mėlyna, geltona), vardino kitų spalvų pavadinimus, bandė atskirti, kurios spalvos šiltos, o kurios šaltos.

Vėliau ugdytiniai patys turėjo galimybę maišyti spalvas, lašinti išgautas spalvas su pipetėmis ant vatos diskelio, jas lieti. Įdomu buvo piešti ant šviečiančių lentelių, šviečiančio molberto, statyti statinius iš šviečiančio konstruktoriaus. Daugiausiai džiugių emocijų vaikai patyrė patys kurdami spalvotus paveikslus su spalvų maišymo mašina. Kiekvienas paveikslas gavosi skirtingas ir ypatingas.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2022 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems