STEAM Eksperimentas „Smiginis“

Karantinas dar nesibaigia, todėl visos veiklos atliekamos namuose su tėveliais. „Drugelių“ grupės auklėtoja sugalvojo 6 m. vaikams eksperimentą,  kuriam reikėjo  stiklinės vandens, poletileninio užspaudžiamo maišelio ir smailiai padrožtų pieštukų. Į polietileninį  maišelį įpylė vandens ir sandariai užspaudė. Vaikai samprotavo, kad maišelis suplyš, vanduo ištekės. Susmaigstę pieštukus, vaikai labai nustebo, kad maišelis nesuplyšo ir vanduo neištekėjo. Kodėl taip nutiko? Buvo įvairių spėliojimų, bet mokslinis paaiškinimas yra vienas. Vaikai sužinojo, kad tai įvyko dėl vandens slėgio, kai pieštuku praduri maišelį, toje vietoje plastikas sulenda į maišelio vidų. Dėl vandens slėgio jis prilimpa prie pieštuko ir vanduo negali ištekėti.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2022 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems