STEAM laboratorijos atradimai

Šiaulių lopšelio – darželio „Ežerėlis“ STEAM laboratorijoje gausybė konstruktorių. Žaidimas su konstruktoriais vaikų vaizduotei leidžia dar labiau išsireikšti. Jie šaunūs dėl to, kad vaikas, savo galvoje sukurtus vaizdinius gali perkelti į realybę. Ugdytiniai žaisdami su įvairiais konstruktoriais ne tik tobulėja kaip asmenybės, bet ir stiprina ryšius bei draugystes su bendraamžiais. Konstruktoriai yra viena smagiausių ir lanksčiausių veiklų, tai žaislai, turintys platų įgūdžių lavinimo spektrą.

Mūsų įstaigoje vaikai mėgsta kurti su šiais konstruktoriais: kaladėlių konstruktoriai; šiaudelių konstruktoriai; „Corbo“ konstruktoriai; „Meli“ konstruktoriai; konstruktorius „Magical blocks“; „LEGO“ konstruktoriai; magnetiniai konstruktoriai; konstruktorių rinkinys „Žvaigždelės“; konstruktoriai „Thorn“; lankstūs lazdelių konstruktoriai; „Wader“ konstruktorius.

IŠ „Wader“ konstruktorių vaikai mėgsta statyti medžius, gėles ir kitokias grožybes, konstruktorius „Žvaigždelės“ labai paprastas ir tinkamas net patiems mažiausiems, iš jo lengvai galima padaryti gėlytę, drugelį, bokštą, namelį.Vaikai labiausiai mėgsta būdami STEAM laboratorijoje žaisti ir kurti „Magic block“ konstruktoriumi. Kai kurie vaikai naudojasi instrukcija ir stato žingsnis po žingsnio pagal nurodymus, tačiau dauguma kuria laisvai, pasitelkę savo vaizduotę. Dažniausiai vaikai stato vėjo malūnus.

Konstruojant, pedagogai neskuba vaikams siūlyti savo pagalbos, jeigu vaikas neprašo, nors ir mato, kad jam sunkiai sekasi. Mums, suaugusiems, taip pat ne viskas iš karto pavyksta, kartais tenka ieškoti sprendimų, net ne vieną dieną. Todėl būkime kantrūs ir leiskime vaikams ugdytis savarankiškumą. Taip jie įgaus pasitikėjimo savimi.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2022 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems