STEAM patirčių savaitė

Mūsų įstaiga yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių lopšeliu – darželiu „Žirniukas“ STEAM srityje. Balandžio mėnesio pradžioje abi įstaigos vykdė įvairiausias STEAM veiklas su savo grupių ugdytiniais, o vėliau surengė virtualų pasidalinimą gerąja patirtimi.

Vyko Šiaulių lopšelio – darželio „Žirniukas“ auklėtojos Romualdos ir Šiaulių lopšelio – darželio „Ežerėlis“ auklėtojos Rūtos organizuotas Zoom susitikimas, kurio metu prisijungė pasiklausyti naujų idėjų ir kiti pedagogai.

Auklėtoja Rūta pristatė šias veiklas: „Kukurūzo sėklos ir kukurūzo spragėsio savybės“; „Statiniai iš skalbinių segtukų“; „Šviečiantys robotai“; „Mielių grybas“; „Kraujotaka ir žmogaus kūnas“.

Auklėtoja Romualda iš Šiaulių lopšelio – darželio „Žirniukas“ pristatė šias veiklas: „Ledinė metų laikų dėlionė“; „Sniego burbulas“; „Ar tik bebras gerai stato užtvankas?“; „Spaustuvė“; „Kaip parašyti kitaip?“ Dėkojame Šiaulių lopšeliui-darželiui „Žirniukas“ už bendradarbiavimą, šiltą bendravimą ir puikias idėjas.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2023 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems