,,STEAM ugdymas ir jo taikymas ikimokyklinio amžiaus vaikų kasdieninėje veikloje“/,,STEAM education and its application possibilities for preschool children in everyday activities

Auklėtojos Rūta, Eivyda ir Simona įsitraukė į Kretingos lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ eTwinning projektą. Projektas skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams.

Juo siekiama skatinti vaikų susidomėjimą STEAM dalykais (gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais ir matematika), kurie padeda vaikamas kompleksiškai pažinti tikrovės reiškinius, ugdo problemų sprendimo ir kritinio mąstymo gebėjimus, skatina tyrinėti, kaupti patirtį aktyviai veikiant.

Dalyviai atlieka įvairias STEAM sričių užduotis, nuotraukas talpina Twinspace erdvėje, komentuoja, ko vaikai išmoko, ką suprato, kokiais būdais perteikė savo patirtį (piešiniu, schema, pasakojimu…)

Mokytojų, įsitraukusių į projektą, skaičius: LIETUVA (137), MALTA (1), RUMUNIJA (1), TURKIJA (8)