STEAM veikla „Spalvoti acto vulkanai“

Karantino laikotarpiu įvairūs eksperimentai – vienas įdomiausių užsiėmimų namuose. Vaikai kartu su tėveliais atliko eksperimentą su soda, actu ir dažais. Prieš eksperimentą vaikai kalbėjo, kad vanduo burbuliuos, tekės iš stiklainio ir kt.

Stiklainį, iki pusės pripildytą actu, nudažytu norimos spalvos dažais, vaikai statė į padėklą, įlašino kelis lašus indų ploviklio, dėjo pora šaukštelių sodos ir stebėjo, kaip viskas ima lipti iš stiklainio!

Vaikai net krykštė ir smagumo ir pasitenkinimo, kai minkštutės, švelnios ir spalvotos putos nesustabdomai ir nevaldomai veržėsi iš stiklainio. Jie nesitikėjo, kad įvyks tokia acto ir sodos susijungimo reakcija. Fantastiškai linksmas ir įdomus užsiėmimas!

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2022 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems