STEAM veiklos „Bokštas“

Inžinerinė veikla vaikams įdomi ir visada ypatinga: užduotis visiems ta pati, o sprendimai dažnai būna skirtingi. „Drugelių“ ir „Bitučių“ grupių auklėtojos pasiūlė vaikams užduotis namuose: sukonstruoti bokštą iš 30 dantų krapštukų ir gabalėlio plastilino arba vienkartinių stiklinių. Tėvų komentarai: iš pradžių vaikai klausė kaip daryti, kokio aukščio, bet negavę paaiškinimo, bandė konstruoti patys. Dirbo susikaupę, galvojo, sprendė problemas.

Veikloje buvo integruojama keletas dalykų: matematika – suskaičiuoti kelių aukštų bokštas, kalba – turtinamas žodynas naujais žodžiais (daugiaaukštis, konstrukcija), inžinerija – iš pasirinktų medžiagų konstruoti bokštą, aiškintis bokšto formą, gebėjimas spręsti problemas – kaip sukonstruoti bokštą, kad jis nesugriūtų. Rezultatai gavosi skirtingi.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2020 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems