STEAM veiklos lopšelio grupėje

Patys mažiausi, „Nežiniukų“ grupės vaikai taip pat bent kartą savaitėje užsiima STEAM veikla naudodamiesi nauju edukaciniu stalu. Aplinka, kurioje vaikas yra turi būti jauki ir leisti jam įgyvendinti savo idėjas ir sumanymus. Aplinka vaikui tarsi trečiasis pedagogas, o ugdymo priemonės yra lavinančios kūrybinį mąstymą.

Unikali ugdymo priemonė, kurią naudojant ugdymas plėtojasi per pojūčius yra  sensorinis edukacinis stalas. Kiekvieną kartą STEAM veiklą integruojame į savaitės temą, tam, kad ugdytiniai ne tik klausytųsi ir matytų jiems teikiamą informaciją, bet ir patys galėtų patirti gaunamą informaciją per įvairias jusles ir žaidimo forma.

Mažiesiems nepaprastai patinka šie jutiminiai – sensoriai užsiėmimai, kurie išlaisvina jų vaizduotę, leidžia kurti ir žaisti nevaržomai, žaidžiant vaikai nė nejausdami, o patirdami malonumą, ugdo visus ateities gyvenimui būtinus įgūdžius ir savybes – emocinį intelektą, drąsą, kritinį mąstymą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, savikontrolę, lankstumą ir prisitaikymą kintančiose aplinkybėse, žaismingumą, pasitikėjimą savimi ir pasauliu.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2023 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems