STEAMUKO rytmetyje „Tyrinėju, atrandu“

„Drugelių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikai dalyvavo STEAMUKO rytmetyje „Tyrinėju, atrandu“. Daugiausiai džiaugsmo vaikams suteikė kamuoliukų mirkymas į dažus ir ridenimas per ilgą popieriaus juostą. Vaikai stebėjo ne tik kamuoliukų ridenimo paliekamus ,,pėdsakus“, bet ir lygino, kuris nuriedėjo toliau, kuris arčiau.

Kita vaikų grupė kūrė ežero dugną ant mėlyno dovanų popieriaus, dėliodami akmenukus, berdami smėlį. Vaikai štampavo medžių lapelių ir gėlių atspaudus ant popieriaus, piešė guašu ant plėvelės. Didžiausio susidomėjimo sulaukė pripučiamas vandens baseinas. Į jį vaikai metė akmenukus, kamuoliukus, stebėjo kas skęsta, kas ne. Įspūdį padarė sudėjo iš popieriaus išlankstytos gėles, kurios įmestos į vandenį išsiskleidė.

2020 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“