Šv. Kalėdų užsiėmimai vokiečių kalba

,,Varpelių‘‘ ir ,,Žirniukų‘‘ grupių ugdytiniams bendradarbiaujant su Goethe‘s institutu ir vykdant projektą ,,Vokiečių kalba su kiškiu Hansu‘‘ vyko motyvacinė pamokėlė ,,ARTĖJA KALĖDOS‘‘. Pamoką zoom platformoje vedė Goethe‘s instituto referentė Laura Frolovaitė.

Šventinė nuotaika buvo pradėta dainuojant dainelę ,,Kling Glöckchen klingelingelin‘‘ ir skambinant varpeliu. Referentė naudojo interaktyvųjį istorijų kūrimo būdą Kamišibai ir vokiškai papasakojo Kalėdinę istoriją.

Referentė Laura vokiškai pasakodama Kalėdinę istoriją naudojo daiktus: dovanų maišelį, varpelį, pirštines, sausainius, angeliuką. Vaikai puikiai suprato, kad istorijoje buvo ruošiamasi pasveikinti senelę ir jie susipažino su visomis senelės dovanomis taip pat patys pasigamino angeliuką.

Džiaugiamės kalėdine Goethe‘s instituto nuotoline dovana!

Vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2022 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems