Tarptautinis projektas „KARTU PASKAITYIKIM KNYGELĘ“

Sausio 16 – 23 dienomis darželio pedagogės Vitalija Norkienė, Eglė Kovėrienė, Raimonda Jašmontienė, Aušra Ignatavičienė, Rasa Smilgienė, Monika Kiudulienė, Rita Urbonienė, Almina Viesulienė, Giedrė Savickienė dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų bei pradinio ugdymo mokinių tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“.

Projekto tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo bei komunikavimo kompetencijas. Vaikai susipažino su rašytojos knygomis: „Laimė yra laimė“, „Kas pažįsta Šmikį Bilbą?“, „Drambliai eina į svečius“, „Meškiai eina į mokyklą“, „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“, „Geriausia gimtadienio dovana“.

Visą savaitę vaikai dalyvavo įdomiose ir naudingose veiklose: klausė pasakų, jas inscenizavo, tyrinėjo iliustracijas, kūrė neįtikėtinas istorijas, diskutavo, piešė, lipdė, skaičiavo ir daug kalbėjo. Šis projektas vaikams ir pedagogėms suteikė daug džiaugsmo, prasmingų akimirkų ir smagaus laiko kartu. Puikiai praleistas laikas su knyga.

2023 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“