Projektas „Tyrinėju, atrandu ir Velykas sutinku“

Šiaulių lopšelio-darželio „EŽERĖLIS“ komanda (Rita Daubarienė, Rūta Gedvilienė, Eivyda Kučinskienė, Odeta Giedrimaitė, Aušra Ignatavičienė) organizavo respublikinį projektą „Tyrinėju, atrandu ir Velykas sutinku“.

Šv. Velykas šiais metais šventėme balandžio 4-5 dienomis. Tai nuostabi gamtos atbudimo, augmenijos prisikėlimo šventė. Šios šventės svarbiausias simbolis – dažytas kiaušinis. Tai gyvybės, gėrio, derlingumo, gamtos atbudimo simbolis. STEAM veiklų integravimas padėjo patobulinti vaikų aplinkos pažinimo, skaičiavimo ir matavimo, tyrinėjimo, problemų sprendimo, kūrybiškumo, mokėjimo mokytis pasiekimų sritis.

Respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Tyrinėju, atrandu ir Velykas sutinku” buvo vykdomas įgyvendinant vaikų, tėvų ir auklėtojų siūlytas idėjas susijusias su Šv. Velykų laukimu (bandymai, eksperimentai, stebėjimai, konstravimas ir kt.)

Dėkojame projekto dalyviams ir dalinamės užfiksuotomis projekto akimirkomis!

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems