Užgavėnių šventė

Lopšelio-darželio „Ežerėlis“ bendruomenė darželio kieme susirinko į neabejotinai linksmiausią ir ko gero svarbiausią lietuvišką šventę–Užgavėnes. Pagrindiniai šventės atributai – persirengėliai, kaukės, blynai, Lašininio ir Kanapinio kova įprasmino šventę. Dalyviai linksmai šoko, dainavo, pokštavo, įvairiais burtais ir užkalbėjimais triukšmingai gynė žiemą iš kiemo, vaišinosi gardžiais blynais, kuriuos iškepė mūsų lopšelio-darželio virėjos.  Šventės pabaigoje nuoširdžiai skanduodami „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“  sudegino žiemos simbolį Morę su vaikų „blogais darbeliais“. Po tokio triukšmingo žiemos varymo belieka laukti pirmųjų pavasario pranašų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems