Vaikų maitinimo organizavimas

Vaikų maitinimas įstaigoje organizuojamas pagal Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patvirtintą valgiaraštį tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė) kas 3,5 valandos. Vaikų maitinimų skaičių tėvai (kiti teisėti vaiko atstovai) pasirenka rašytiniu prašymu. Įstaigai maisto produktai tiekiami  kasdien. Maitinimo paslaugų administratorius vadovaudamasis patvirtintu valgiaraščiu, parengia dienos valgiaraštį–reikalavimą.  Einamosios savaitės ir dienos valgiaraščiai, vaikų maitinimui draudžiamos maisto produktų grupės skelbiami grupių rūbinėlėse ir lopšelio-darželio viešoje patalpoje.

MAITINIMO GRAFIKAS
VAIKŲ MAITINIMAS

MAITINIMO ORGANIZAVIMO IKIMOKYKLINIO UGDYMO, BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE IR VAIKŲ SOCIALINĖS GLOBOS ĮSTAIGOSE TVARKOS APRAŠAS
VAIKŲ IR DARBUOTOJŲ MAITINIMO ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS

 

 

Informacija atnaujinta — 2020/09/07 | << ATGAL

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems