Vaikų ugdymas vasaros laikotarpiu

Vasara mums visiems pats laukiamiausias metų laikas! Dėl gero oro, atostogų ir įvairių pramogų. Vaikams vasaros laikas – tai lyg mažas nuotykis, kuomet norisi daugiau laiko skirti savo draugams, žaislams ir žaidimams.

Vasarą vaikų ugdymas orientuotas į naujus nuotykius, patirtis, gamtos tyrinėjimus, STEAM veiklas, kurių metu vaikai atlieka įvairius bandymus ir eksperimentus. Gamtoje vaikai taip aktyviai leidžia laiką sportuodami, žaisdami aktyvius sporto, vandens žaidimus, mankštindamiesi ir minėdami įvairias vasaros šventes.

Pasitinkant gražiausią vasaros Rasų ir Joninių dieną vaikai sportavo, rinko įvairias gėles, kvepiančius žolynus ir pynė vainikus. Patirtinis ugdymas yra neatsiejama ugdymo proceso dalis, tad veikdami gamtoje mažieji turėjo puikią galimybę lavinti smulkiąją bei stambiąją motoriką, kūrybiškumą, savarankiškumą ir kitus gebėjimus.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2023 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems