VAIKYSTĖS SPINDULĖLIS 2021 – KŪRYBINĖS ATELJĖ

Gegužės 21 dienos penktadienio popietę lopšelio – darželio „Ežerėlis“ bendruomenė suorganizavo spalvingą ir nuotaikingą mokslo metų užbaigimo renginį – „Vaikystės spindulėlis 2021 – kūrybinės ateljė“. Atsižvelgus į oro sąlygas, renginys vyko grupėse. Pedagogai sukūrė veiklų kontekstą laisvai ir spontaniškai vaikų kūrybai.

Vyresnių vaikų grupėse buvo išdėliotos iš namų atsineštos mamų, močiučių suknelės, batai, makiažo priemonės ir kt. Grupių auklėtojai sutelkė dėmesį į kūrybišką procesą, vaikų įsitraukimą į veiklą, kur pedagogas buvo pagalbininkas, patarėjas. Mažieji priėmė sau iššūkį – susikurti sau išvaizdos stilių.

Mažiesiems kūrėjams labai patiko dalyvauti madų šou šventėje, save kūrybiškai išreikšti, pasidžiaugti savimi ir vieni kitais. Vaikai buvo grožio meistrai-stilistai: rengėsi suaugusiųjų rūbais, darėsi makiažą, mergaitės lakavosi nagus, berniukai „užsiaugino“ barzdeles ir ūsus. Dalyvavo fotosesijoje ,,Kai užaugsiu“.

O patys darželio mažiausieji „Emocijų šalyje“ išreiškė savo džiaugsmingas emocijas šokdami, dainuodami, žaisdami su balionais, kurdami šypsenas vieni kitiems.

AČIŪ bendruomenės nariams už idėjas, kūrybiškumą, pozityvumą, bendradarbiavimą, gerų emocijų, puikios nuotaikos sukūrimą.

Renginio organizatoriai