Vasario -16-tos renginys „Aš myliu Lietuvą“

Lopšelyje – darželyje vasario 14 – tą dieną Lietuvos valstybiniu himnu prasidėjo Lietuvos atkūrimo šventės minėjimas. Ugdytiniai rinkosi į salę džiugiai nusiteikę, pasipuošę tautiniais simboliais, jų rankelėse plazdėjo trispalvės pačių pasigamintos vėliavėlės. Vaikai dainavo dainas, deklamavo eilėraščius. Įdomiai ir kūrybingai suorganizuota STEAM veikla ,,Lietuvos trispalvė“: vaikai statė iš cukraus pilį, kurią pipetėmis apliejo trimis Lietuvos vėliavos spalvomis, stebėjo, tyrinėjo stiklinėse besiliejančią spalvų trispalvę, sukūrė iš spalvotų ryžių trispalvę žvakidę, atliko eksperimentus ,,Lavos lempą“ , ,,Trispalvė popieriuje“. Vaikai džiaugėsi savo  prasmingais darbeliais, skirtais mūsų gimtajai Lietuvai.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems