Vasaros pramoga „Vandens fiesta“

Karštą birželio 10 dieną „Smalsučių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtojomis Odeta ir Egle bei visuomenės sveikatos slaugytoja Lolita darželio kieme dalyvavo nuotaikingoje, aktyvioje ir labai sveikoje pramogoje “Vandens fiesta“ bei atliko daugybę įdomių ir linksmų veiklų su vandeniu:  kūrė ir margino vasaros „kilimą“, žaidė su vandens balionais, lankstė spalvotus laivelius ir juos leido vandenyje, pūtė per šiaudelius vandenį su dažais ir stebėjo spalvotų burbulų susidarymą, vaikščiojo spalvotais „akmenimis“,  žaidė su vandens šautuvais, skėčiais.

Tokią smagią dieną ir vanduo nebuvo šaltas – vaikai linksmai taškėsi, braidė ir žaidė su vandeniu vandens baseinuose. Darželio kiemas skambėjo ne tik nuo vaikiškų dainų, bet ir nuo džiaugsmingų vaikų emocijų. Po tokios pramogos ledai buvo labai labai skanūs, o pietų miegas labai labai „saldus“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems