Vasaros rytmetys „Vandens pramogos“

Sulaukėme tikrosios lietuviškos vasaros. Smagiausia vaikų pramoga karštą vasaros dieną – žaidimai su vandeniu. Geras oras, puiki nuotaika ir linksmi vaikučiai su auklėtojomis Eivyda, Vlada ir Egle birželio 29 dieną darželio kieme  dalyvavo įvairiose veiklose, organizuotose panaudojant vandenį.

Vaikai kartu su auklėtojomis sugalvojo daugybę įdomių ir linksmų užsiėmimų su vandeniu: mėtė į vandenį spalvotus kamuoliukus, žaidė vandens mūšius – šaudė vandens šautuvais, sprogdino vandens „bombas“, žvejojo ar piešė vandens piešinius, atliko estafetes su vandeniu, pasigamino vandens čiuožyklą ir čiuožinėjo. Emocijos liejosi per kraštus, kiemas skambėjo nuo vaikų juoko ir vandens purslų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2022 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems