Vokiečių kalbos atsisveikinimo pamokėlė „Lik sveikas, kiškuti, Hansai!“

Visus metus „Žuvyčių“, ir „Vėžliukų“ grupių vaikučiai pasitelkiant žaidimo metodą mokėsi vokiečių kalbos. Tai Goethe’s instituto projektas, kuris sėkmingai vykdomas mūsų darželyje. Kiekvieną pamokėlę pradėdavo ir užbaigdavo pirštininė lėlė kiškis Hansas.

Visos pamokėlės buvo apsuptos kiškučio gyvenimu, jo nuotykiais, istorijomis, šventėmis. Vaikučiai išmoko vokiškai įvardinti kiškio šeimos narius – mama, tėtis, senelis, senelė, brolis, sesuo, kambarių pavadinimus – vonia, virtuvė, vaikų kambarys, salonas, miegamasis…, kiškučio mėgstamas daržoves – morka, bulvė, kopūstas, salota…, kiškučio draugus – gyvūnų pavadinimus – pelytė, šuo, karvė, arklys, avis kiaulė…, skaičuoti iki 10, susipažino su vokiškomis šventėmis – Nikolauso diena, Šv. Kalėdomis, Naujaisiais Metais, Šv. Velykomis. Vaikai mokėsi su dainomis, rimuotėmis, judesiais, žaidimais.

Pamokėlės vykdavo tik vokiečių kalba. Gegužės mėn. pabaigoje vyko vaikučių parodomoji pamokėlė tėveliams. Pamokėlės metu vaikai parodė ką išmoko ir kaip mokėsi. Pamokėlės pabaigoje vaikučiai buvo apdovanoti Goethe’s instituto atšvaitukais. Linkime vaikams tolesnio smagaus, malonaus ir nesunkaus kalbų mokymosi mokyklose!

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2023 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems