Vokiečių kalbos atsisveikinimo pamokėlė ,,Liks sveikas, kiškuti Hansai“

Visus metus ,,Žirniukų“ ir ,,Varpelių“ grupės vaikučiai žaidybiniu metodu mokėsi vokiečių kalbos.

Tai Goethe’s instituto projektas, kuris sėkmingai vykdomas mūsų darželyje. Kiekvieną pamokėlę pradėdavo ir užbaigdavo pirštininė lėlė kiškis Hansas. Visos pamokėlės buvo apsuptos kiškučio gyvenimu, jo nuotykiais, istorijomis, šventėmis. Vaikučiai išmoko kiškio šeimos narius – mama, tėtis, senelis, senelė, brolis, sesuo, kambarių pavadinimus – vonia, virtuvė, vaikų kambarys, salonas…, kiškučio mėgstamas daržoves – morka, bulvė, kopūstas, salota…, kiškučio draugus – gyvūnų pavadinimus – pelytė, šuo, karvė, arklys, avis kiaulė…, skaičuoti iki 10, susipažino su vokiškomis šventėmis – Nikolauso diena, šv. Kalėdomis, Naujaisiais Metais, šv. Velykomis. Vaikai mokėsi su dainomis, rimuotėmis, judesiais, žaidimais. Pamokėlės vykdavo tik vokiečių kalba.

Linkime vaikams tolesnio smagaus, malonaus ir nesunkaus kalbų mokymosi mokyklose! Projekto vykdytoja, vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2023 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems