Vokiečių kalbos diena mūsų lopšelyje – darželyje

Šiais metais mūsų lopšelio – darželio ,,Žirniukų‘‘ ir ,,Varpelių‘‘ grupių vaikučiai dalyvauja Goethe‘s instituto inicijuotame projekte ,,Vokiečių kalba su kiškiu Hansu‘‘.

Vaikai visus metus bendrauja su pirštinine lėle kiškiu Hansu, mokosi žaisdami, dainuodami, rimuodami, atlikdami įvairius judesius. Kiškis Hansas pradeda pamokėlę ir ją užbaigia. Vaikai susipažįsta su kiškio Hanso šeima, jo draugais, kiškučio namais ir kambariais, švenčia kiškio gimtadienį, kiškis keliauja pas tetą, todėl susipažįsta su transporto priemonėmis. Drauge su kiškučiu švenčiamos ir vaikams reikšmingos šventės: šv. Velykos, šv.Mikalojaus diena, šv. Kalėdos.

Vaikai mokosi net nejausdami, kad mokosi. Jie tiesiog žaidžia.

Spalio 19-ąją ir spalio 21-ąją dienomis darželio vaikučiai šauniai paminėjo ir Vokiečių kalbos dieną ,,Ö kaip vokiškai‘‘. Vaikai spalvino vokiškas raideles ir klijavo ant plakato šalia savo draugo kiškučio.

Tikimės, kad užsienio kalbos mokymasis darželyje paskatins vaikučius ir toliau noriai mokytis užsienio kalbų.

Vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems