Vokiečių kalbos pamokėlės su kiškiu Hansu

   Jau keletą metų lopšelyje darželyje ,,Ežerėlis‘‘ priešmokyklinio amžiaus vaikai mokosi vokiečių kalbos. Pamokėlę pradeda ir užbaigia pirštininė lėlė – kiškis Hansas. Pamokėlės žaismingos, medžiaga puiki, amžius užsienio kalbai mokytis taip pat labai efektyvus. Vaikai mokosi šeimos narių pavadinimus, kambarių pavadinimus, transporto priemones, geba skaičiuoti iki 10, mokosi daržoves, žaislų pavadinimus. Projekte įpintos ir pačios pagrindinės šventės: šv. Kalėdos, šv. Velykos, gimimo dienos šventė. Šį projektą remia Vilniaus Goethe‘s institutas. Dėkojame už skatinimą ir idėjas projekto metu, už dovanas ir  paramą.

Projekto vadovė-vokiečių kalbos mokytoja – Lina Juškevičienė

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2021 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems