„Žuvyčių“ ir „Vėžliukų“ grupėse svečiavosi St. Šalkauskio gimnazistai

St. Šalkauskio gimnazijos, III d klasės mokiniai Samira, Matas, Auridas, Skaistė ir Gabija atliko savo Tarnystės projekto pirmąjį darbą – priešmokyklinių grupių ugdytiniams parengė interaktyvią viktoriną apie Šv. Kalėdas.

Priešmokyklinukai, pasiskirstę į komandas, naudodami planšetes ir kompiuterį, per programėlę „Kahoot“, atsakinėjo į viktorinos klausimus, pažymėdami teisingą atsakymą. Šio projekto metu patobulėjo vaikų gebėjimai naudotis skaitmeninėmis technologijomis, bendrauti ir bendradarbiauti, priimti bendrus sprendimus. Labai džiaugiamės ir nekantriai laukiame kitų susitikimų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-76244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2023 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
Versija neįgaliesiems